FGA.1B.308.CLAD72Z nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
FGA.1B.308.CLAD72Z
Numărul produsului DigiKey
FGA.1B.308.CLAD72Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGA.1B.308.CLAD72Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
FGA.1B.308.CLAD72Z Modele
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C