Imaginea pentru FFG.2B.306.CLAD72Z nu este disponibilă
FFG.2B.306.CLAD72Z
Numărul produsului DigiKey
FFG.2B.306.CLAD72Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FFG.2B.306.CLAD72Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C