Imaginea pentru FFG.0B.307.CLAD52 nu este disponibilă
FFG.0B.307.CLAD52
Numărul produsului DigiKey
FFG.0B.307.CLAD52-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FFG.0B.307.CLAD52
Descriere
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFG.0B.307.CLAD52 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
307
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C