FFG.0B.305.CLAD42Z
Numărul produsului DigiKey
FFG.0B.305.CLAD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FFG.0B.305.CLAD42Z
Descriere
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
6,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
305
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C