HOYS 400-S-0100
Numărul produsului DigiKey
398-HOYS400-S-0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HOYS 400-S-0100
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 400A
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 400A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional Modul, Tip străpungere unică
Categorie
Frecvență
c.c. – 180kHz
Prod.
Liniaritate
±0,5%
Serie
Acuratețe
±1%
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Timp de răspuns
3µs
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Curent - Alimentare (Max)
25mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Număr de canale
1
Tip montare
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
Modul, Tip străpungere unică
Sensibilitate
2mV/A