RWC5353EJ240-501
Numărul produsului DigiKey
240-2785-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RWC5353EJ240-501
Descriere
TX 1 COIL 2 LAYER 24UH 5.5A
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 bobină, 2 strat 24µH Bobină de încărcare wireless Transmițător Max. 75mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RWC5353EJ240-501 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Toleranță
±10%
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 75mOhm
Serie
Q la frecvență
90 la 100kHz
Ambalaj
Cutie
Valoare nominală curent (Amp)
5,5A
Stare piesă
Activ
Curent - Saturație (Isat)
10A
Funcție
Transmițător
Frecvență - Auto-rezonanță
Tip
1 bobină, 2 strat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Inductanță
24µH
Mărime/Dimensiune
2,09" L x 2,09" l x 0,26" Î (53,0mm x 53,0mm x 6,7mm)