MGV0602R15M-10
Numărul produsului DigiKey
240-2894-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2894-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MGV0602R15M-10
Descriere
FIXED IND 150NH 15A 5.2 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
150 nH Ecranat Turnat Inductor 15 A Max. 5,2mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 5,2mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,264" l (7,30mm x 6,70mm)
Curent - Saturație (Isat)
38A
Înălțime - Montat (Max)
0,091" (2,30mm)