MGV06021R5M-10
Numărul produsului DigiKey
240-2889-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2889-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MGV06021R5M-10
Descriere
FIXED IND 1.5UH 4A 34 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 4 A Max. 34mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGV06021R5M-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 34mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,264" l (7,30mm x 6,70mm)
Curent - Saturație (Isat)
13A
Înălțime - Montat (Max)
0,091" (2,30mm)