HI0805R800R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2395-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2395-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2395-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HI0805R800R-10
Descriere
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
80 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 5A 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HI0805R800R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
5A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Impedanță la frecvență
80 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)