28L0138-50R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2512-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2512-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
28L0138-50R-10
Descriere
FERRITE BEAD 153 OHM AXIAL 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
153 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită Axial 5A 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
28L0138-50R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
5A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Temperatură de funcționare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Axial
Tip filtru
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
Impedanță la frecvență
153 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,52mm)