TFDL3006
Numărul produsului DigiKey
5073-TFDL3006-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TFDL3006
Descriere
C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ RED 1K
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Categorie
Lungime
1000,0' (304,8m)
Prod.
Culoare manta
Roșu
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Tensiune
1.5 kV
Tip cablu
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Număr de conductoare
8 (4 perechi torsadate)
Utilizare
Diametru fir
Grosime manta (izolație)
0,0300" (0,762mm)
Fir conductor
7/34
Izolație conductor
Polietilenă (PE)
Material conductor
Cupru, Cositorit
Grad
Material manta (izolație)
Calificare
Diametru manta (izolație)
0,260" (6,60mm)
Material ecranare
Aluminiu; cupru, Cositorit
Tip ecranare
Folie, Împletitură
Acoperire ecranare
100%, 80%