W3F35X8W01-U100D3B0C
Numărul produsului DigiKey
478-W3F35X8W01-U100D3B0C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W3F35X8W01-U100D3B0C
Descriere
ANTENNA ASSY, WLAN 04 100 F
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Trasare PCB Antenă RF 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U.FL Adeziv
Categorie
VSWR
Producător
KYOCERA AVX
Pierdere la retur
-15dB, -10dB
Serie
Amplificare
2,3dBi, 5dBi
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Cablu - 100mm
Stare piesă
Activ
Terminație
U.FL
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Grad
Frecvență (Centru/bandă)
2,44GHz, 5,5GHz
Calificare
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Trasare PCB
Înălțime (Max)
0,016" (0,40mm)