W2H13C1048AT1A
Numărul produsului DigiKey
478-5489-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-5489-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-5489-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
W2H13C1048AT1A
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.1UF 25V 0805
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator de intrare 25V 2 A 150mOhm 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 4
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Producător
KYOCERA AVX
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Coeficient de temperatură
X7R
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Capacitanță
0.1 µF
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 4
Toleranță
-20%, +50%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,01mm x 1,25mm)
Tensiune - Nominală
25V
Înălțime (Max)
0,045" (1,14mm)
Curent
2 A