VC120605D150DP
VC120605D150DP
Numărul produsului DigiKey
478-2517-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-2517-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-2517-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VC120605D150DP
Descriere
VARISTOR 8.5V 150A 1206
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8.5 V 150 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VC120605D150DP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
10.2 V
Producător
KYOCERA AVX
Curent - Supratensiune
150 A
Serie
Energie
0,4J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
3000 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
4 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
5.6 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
6.8 V
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Tensiune varistor (tipică)
8.5 V