TPSD475K050R0300
Numărul produsului DigiKey
478-3339-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-3339-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-3339-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSD475K050R0300
Descriere
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 50 V 2917 (7343 metric) 300mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPSD475K050R0300 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Durată de funcționare la temp.
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
50 V
Cod dimensiune producător
D
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
300mOhm