THJE227K010RJN
Numărul produsului DigiKey
478-THJE227K010RJNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-THJE227K010RJNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-THJE227K010RJNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
THJE227K010RJN
Descriere
CAP TANT
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 10 V 2917 (7343 metric) 250mOhm la 100kHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Prod.
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Serie
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Capacitanță
Cod dimensiune producător
E
Toleranță
±10%
Valori nominale
AEC-Q200
Tensiune - Nominală
10 V
Caracteristici
Automobile
Tip
Turnat
Rată defectare
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm la 100kHz
Grad
Automobile
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C