TCNX476M035R0150E
Numărul produsului DigiKey
478-13404-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-13404-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-13404-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCNX476M035R0150E
Descriere
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 35 V 2917 (7343 metric) 150mOhm la 100kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
47 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
35 V
Cod dimensiune producător
X
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150mOhm la 100kHz