TCNT106M035R0200E
Numărul produsului DigiKey
478-TCNT106M035R0200ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-TCNT106M035R0200ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-TCNT106M035R0200EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCNT106M035R0200E
Descriere
CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 35 V 1411 (3528 metric), 1210 200mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TCNT106M035R0200E Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Pachet/cutie
1411 (3528 metric), 1210
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Capacitanță
10 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
35 V
Cod dimensiune producător
T
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 100kHz