TCN4108M006R0055E
Numărul produsului DigiKey
478-13373-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-13373-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-13373-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCN4108M006R0055E
Descriere
CAP TANT POLY 1000UF 6.3V 2924
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 2924 (7361 metric) 55mOhm la 100kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Producător
KYOCERA AVX
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2924 (7361 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,240" l (7,30mm x 6,10mm)
Capacitanță
1000 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
6.3 V
Cod dimensiune producător
4
Tip
Turnat
Valori nominale
ESR (Rezistență serie echivalentă)
55mOhm la 100kHz