TCJB107M006R0055
Numărul produsului DigiKey
478-9410-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-9410-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-9410-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCJB107M006R0055
Descriere
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1210
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 1411 (3528 metric), 1210 55mOhm la 100kHz
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
1411 (3528 metric), 1210
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Capacitanță
100 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
B
Tensiune - Nominală
6.3 V
Valori nominale
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
55mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C