TAJB106K025RNJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TAJB106K025RNJ |
Descriere | CAP TANT 10UF 10% 25V 1411 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 25 V 1411 (3528 metric), 1210 2,5Ohm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TAJB106K025RNJ Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Prod. | Durată de funcționare la temp. – |
Serie | Tip montare Montare pe suprafață |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm) |
Capacitanță | Înălțime - Montat (Max) 0,083" (2,10mm) |
Toleranță ±10% | Spațiu între derivații – |
Tensiune - Nominală 25 V | Cod dimensiune producător B |
Tip Turnat | Caracteristici De uz universal |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 2,5Ohm | Rată defectare – |