SK597C105KAR
Numărul produsului DigiKey
478-4034-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SK597C105KAR
Descriere
CAP CER 1UF 500V X7R RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF ±10% 500V Condensator ceramic X7R Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SK597C105KAR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,669" L x 0,200" l (17,00mm x 5,08mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,684" (17,38mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,575" (14,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C