MC2016K24.0000C16ESH
Numărul produsului DigiKey
478-MC2016K24.0000C16ESHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-MC2016K24.0000C16ESHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-MC2016K24.0000C16ESHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC2016K24.0000C16ESH
Descriere
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,63V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
3,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q100, AEC-Q200
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,63V