KGP55KR72J105MS2J
Numărul produsului DigiKey
478-KGP55KR72J105MS2JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KGP55KR72J105MS2JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KGP55KR72J105MS2JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KGP55KR72J105MS2J
Descriere
2220, X7R, 630V, 1000NF, 20%, 2
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF ±20% 630V Condensator ceramic X7R SMD stivuit, Derivație J 2
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
SMD stivuit, Derivație J 2
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,197" l (6,00mm x 5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,203" (5,15mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C