KGM21AR71H474KU
Numărul produsului DigiKey
478-KGM21AR71H474KUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KGM21AR71H474KUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KGM21AR71H474KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KGM21AR71H474KU
Descriere
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.47 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KGM21AR71H474KU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,01mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C