KC3225Z25.0000C15XXK nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
KYOCERA AVX
În stoc: 3.145
Fișă de date
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
KC3225Z25.0000C15XXK
Numărul produsului DigiKey
478-KC3225Z25.0000C15XXKTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC3225Z25.0000C15XXKCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC3225Z25.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC3225Z25.0000C15XXK
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
KC3225Z25.0000C15XXK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
7,3mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V