KC2520Z50.0000C1KX00
Numărul produsului DigiKey
478-KC2520Z50.0000C1KX00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2520Z50.0000C1KX00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2520Z50.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2520Z50.0000C1KX00
Descriere
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KC2520Z50.0000C1KX00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±20ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
8,5mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V