KC2520K20.0000C1GE00
Numărul produsului DigiKey
478-KC2520K20.0000C1GE00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2520K20.0000C1GE00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2520K20.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2520K20.0000C1GE00
Descriere
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Funcție
Standby (putere redusă)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,63V