KC2016Z27.0000C15XXK
Numărul produsului DigiKey
478-KC2016Z27.0000C15XXKTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2016Z27.0000C15XXKCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2016Z27.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2016Z27.0000C15XXK
Descriere
CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KC2016Z27.0000C15XXK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Curent - Alimentare (Max)
7,3mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V