KC2016K25.0000C1GE00
Numărul produsului DigiKey
478-KC2016K25.0000C1GE00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2016K25.0000C1GE00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2016K25.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2016K25.0000C1GE00
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KC2016K25.0000C1GE00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
5mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,63V