KC2016K2.04800C1GE00
Numărul produsului DigiKey
478-KC2016K2.04800C1GE00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2016K2.04800C1GE00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2016K2.04800C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2016K2.04800C1GE00
Descriere
XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.048 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,63V