KAS21KR72A473KU
Numărul produsului DigiKey
478-KAS21KR72A473KUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KAS21KR72A473KUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KAS21KR72A473KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KAS21KR72A473KU
Descriere
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.047 µF ±10% 100V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KAS21KR72A473KU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,01mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,037" (0,94mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C