F0603E0R50FSTR
Numărul produsului DigiKey
478-2860-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-2860-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-2860-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
F0603E0R50FSTR
Descriere
FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 mA AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
F0603E0R50FSTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
3.0E-4
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cUL, UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l x 0,025" Î (1,60mm x 0,81mm x 0,63mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.25 Ohms