CX3225SB12000H0FLJCC
Numărul produsului DigiKey
478-CX3225SB12000H0FLJCCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX3225SB12000H0FLJCCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX3225SB12000H0FLJCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX3225SB12000H0FLJCC
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±10ppm Cristal 12pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX3225SB12000H0FLJCC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
12pF