CX3225FB25000F0FZZH1
Numărul produsului DigiKey
478-CX3225FB25000F0FZZH1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX3225FB25000F0FZZH1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX3225FB25000F0FZZH1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX3225FB25000F0FZZH1
Descriere
3.2MM X 2.5MM 25MHZ 10PF, +/-10P
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 10pF 30 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
10pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Frecvență
25 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)