CB162D0225JBC
Numărul produsului DigiKey
478-11453-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-11453-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-11453-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB162D0225JBC
Descriere
CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC 4030
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µF Condensator cu peliculă 40V 63V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit 4030 (10276 metric)
Modele EDA/CAD
CB162D0225JBC Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,299" l (10,50mm x 7,60mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
40V
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.c.
63V