CB052E0105KBC
Numărul produsului DigiKey
478-11602-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-11602-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-11602-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB052E0105KBC
Descriere
CAP FILM 1UF 10% 100VDC SMD
Descriere detaliată
1 µF Condensator cu peliculă 63V 100V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit SMD nonstandard
Modele EDA/CAD
CB052E0105KBC Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,240" l (7,20mm x 6,10mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,224" (5,70mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
63V
Valoare nominală tensiune - C.c.
100V