CB042K0103KBC
Numărul produsului DigiKey
478-11600-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-11600-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-11600-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB042K0103KBC
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 250V 630V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
CB042K0103KBC Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,228" L x 0,197" l (5,80mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,110" (2,80mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V