CB027D0473JBA
Numărul produsului DigiKey
478-11599-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-11599-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-11599-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB027D0473JBA
Descriere
CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC 1210
Descriere detaliată
0.047 µF Condensator cu peliculă 40V 63V Poliester, Polietilen-naftalat (PEN), Metalizat – stivuit 1210 (3225 metric)
Modele EDA/CAD
CB027D0473JBA Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,130" L x 0,098" l (3,30mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
40V
Valoare nominală tensiune - C.c.
63V