CB017E0103JBA
Numărul produsului DigiKey
478-13090-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-13090-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-13090-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB017E0103JBA
Descriere
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1206
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 63V 100V Poliester, Polietilen-naftalat (PEN), Metalizat – stivuit 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CB017E0103JBA Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,130" L x 0,063" l (3,30mm x 1,60mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,045" (1,15mm)
Capacitanță
Terminație
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
63V
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.c.
100V