AR205F334K4R
Numărul produsului DigiKey
478-5097-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AR205F334K4R
Descriere
CAP CER 0.33UF 50V X8R RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.33 µF ±10% 50V Condensator ceramic X8R Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AR205F334K4R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,200" L x 0,125" l (5,08mm x 3,18mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C