APA0609330M050R
Numărul produsului DigiKey
478-APA0609330M050RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-APA0609330M050RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-APA0609330M050RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA0609330M050R
Descriere
CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 5000h la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
KYOCERA AVX
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
85 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.7 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
33 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,386" (9,80mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C