AHC0811221M025R
Numărul produsului DigiKey
478-AHC0811221M025RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-AHC0811221M025RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-AHC0811221M025RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AHC0811221M025R
Descriere
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD – 2000 ore la 125°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Producător
KYOCERA AVX
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Hibrid
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
220 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V