9001815F0-AA10L0100
Numărul produsului DigiKey
478-9001815F0-AA10L0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9001815F0-AA10L0100
Descriere
5G/4G FPC ANTENNA, GROUND INDEPE
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz IoT, LoRa, LPWA, LTE, M2M, Sigfox Legătură plată Antenă RF 617MHz – 960MHz, 1,415GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi U.FL Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
Producător
KYOCERA AVX
Amplificare
1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
2 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Celular, ISM general
Terminație
U.FL
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz
Grad
Interval de frecvență
617MHz – 960MHz, 1,415GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 5,15GHz – 5,85GHz
Calificare
Tip antenă
Legătură plată
Tip montare
Adeziv
Număr de benzi
4
Înălțime (Max)
0,008" (0,20mm)