08055C105K4Z2A
Numărul produsului DigiKey
478-KAF21KR71H105KUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KAF21KR71H105KUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KAF21KR71H105KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
08055C105K4Z2A
Descriere
CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
08055C105K4Z2A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Terminație flexibilă
Prod.
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,055" (1,40mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C