0603YC104KAZ2A
Numărul produsului DigiKey
478-KGF15AR71C104KTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KGF15AR71C104KTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KGF15AR71C104KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0603YC104KAZ2A
Descriere
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
0603YC104KAZ2A Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C