06035J1R0PBTTR
Numărul produsului DigiKey
478-12734-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-12734-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-12734-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
06035J1R0PBTTR
Descriere
CAP THIN FILM 1PF 50V 0603
Descriere detaliată
1 pF Condensator cu peliculă subțire 50 V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
06035J1R0PBTTR Modele
Tensiune - Nominală
50 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
1 pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Toleranță
±0,02pF
Înălțime - Montat (Max)
0,029" (0,73mm)