06035J1R0PBTTR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 06035J1R0PBTTR |
Descriere | CAP THIN FILM 1PF 50V 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 pF Condensator cu peliculă subțire 50 V 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 06035J1R0PBTTR Modele |
Categorie | Tensiune - Nominală 50 V |
Capacitanță 1 pF | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm) |
Toleranță ±0,02pF | Înălțime - Montat (Max) 0,029" (0,73mm) |