06035J0R6PBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-4442-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-4442-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-4442-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
06035J0R6PBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 0.6PF 50V 0603
Descriere detaliată
0.6 pF Condensator cu peliculă subțire 50 V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
06035J0R6PBSTR Modele
Tensiune - Nominală
50 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.6 pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Toleranță
±0,02pF
Înălțime - Montat (Max)
0,029" (0,73mm)