06035J0R3PBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-4439-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-4439-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-4439-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
06035J0R3PBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 0.3PF 50V 0603
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.3 pF Condensator cu peliculă subțire 50 V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
06035J0R3PBSTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Nominală
50 V
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Caracteristici
RF, Q înalt, Pierdere redusă
Capacitanță
0.3 pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l (1,60mm x 0,81mm)
Toleranță
±0,02pF
Înălțime - Montat (Max)
0,029" (0,73mm)